Koulutus

Tule õpi ripsmetehnikuks! Koolitajateks on omaala professionaalid, kel kogemust minimaalselt 12 aastat!
XL-Lashes ripsmepikenduse tunnistusega on üle 800 ripsmetehniku Eestis (ka Soomes, Rootsis, Inglismaal, Taanis, Itaalias, Prantsusmaal, Norras ja Iirimaal).

"Ripsmetehnikute Erakool" on saanud koolitusloa nr 6129HTM 03.02.2011 Eesti Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt järgmistele õppekavadele: "Ripsmepikenduste paigaldamise koolitus", Ripsmetehnikute täiendkoolitus" ja "Ripsmetehnikute koolitaja koolitus". Koolitushinnad sisaldavad käibemaksu ja kõiki koolituskulusid.

Peale koolituse edukat läbimist väljastatakse koolitujale rahvusvaheline XL-Lashes diplom.

Koolitused toimuvad eesti ja inglise keeles.

Koolitused Eestis:

Tallinnas: Narva mnt 9C
Registreeru koolitusele: koolitus@xl-lashes.com

 

Koolituste hinnakiri Ripsmtehnikute Erakoolis Narva mnt 9C, Tallinnas:

1 päevane KOOLITUS koos XL-Lashes ripsmepikenduste stardipaketiga

* Mini stardipaketiga koolitus 170.-€

* Maxi stardipaketiga koolitus 250.-€

* Naaritsa mini-mix koolitus 210.-€

* Naaritsa mini stardipaketiga koolitus 250.-€

* Naaritsa max stardipaketiga koolitus 295.-€

1-päevane koolitus ei garanteeri diplomit! Soovitame valida 2-päevast koolitust.
Kui koolitus ei ole läbitud edukalt, tuleb teha lisaõppepäev/eksam 99.-€

 

2 päevane KOOLITUS koos XL-Lashes ripsmepikenduste stardipaketiga

* Mini stardipaketiga koolitu 230.-€

* Maxi stardipaketiga koolitus 310.-€

* Naaritsa mini-mix koolitus 270.-€

* Naaritsa mini stardipaketiga koolitus 300.-€

* Naaritsa maxi stardipaketiga koolitus 350.-€

Koolituse esimese ja teise päeva vahe on 2-4 nädalat. Selle jooksul peab tegema minimaalselt 5 paigaldust. Edukalt koolituse läbinud õpilased saavad rahvusvahelise diplomi. Kui koolitus ei ole läbitud edukalt (rahuldavalt- omandatud on küll teadmised, aga nende rakendamine ei tule nii hästi praktikas veel välja), tuleb võtta lisaõppepäev/eksam 99,-€,

Koolitusel osaleb 1 kuni 2 koolitujat korraga. 

Koolitusele registreerumine: koolitus@xl-lashes.com
Saada e-mailile resgitreerumissoov, kuupäevad, millal sooviksid koolitusele tulla, nimi ja kontaktandmed. Peale kuupäeva kokku leppimist saadetakse Teie e-mailile ettemaksuarve 50.-€. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui jätate koolitusele tulemata, või ei tühista aega vähemalt 3 päeva enne koolitust telefoni teel (56992266, info@xl-lashes.com)! Ettemaks arvestatakse kogu maksumusest maha koolituse päeval. Ettemaks tuleb tasuda tähtajaks, muidu koolituse aeg tühistatakse. Koolitusele ette teatamata mitte tulemise korral ettemaksu tagasi ei maksta. Võite broneerida uue aja, ning teile saadetakse uus ettemaksuarve. Kui soovite koolituse aega edasi lükata, siis tuleb sellest ette teatada vähemalt 72 tundi enne koolituse algust. Telefoni teel 56992266.

NB! Diplom väljastatakse ainult koolitusprogrammi edukalt läbinutele. Kui koolitusprogrammi lõppedes pole õpetaja veendunud õpilase omandatud oskustes, tuleb juurde võtta lisaõppepäev.

1 päevane koolitus: XL-Lashes tootekoolitus, teooria(ajalugu, XL-Lashes ripsmepikenduste paigaldus, hooldus, eemaldus, ripsmekaunistuste paigaldus, probleemid), harjutus nukule ripsmete paigaldus, praktika modellile ripsmete paigaldamine. (Kestvus  5-6 tundi)

2 päevane koolitus: 1. päeval: XL-Lashes tootekoolitus, teooria(ajalugu, XL-Lashes ripsmepikenduste paigaldus, eemaldus, ripsmekaunistuste paigaldus, probleemid), harjutus: nukule ripsmete paigaldus, praktika: modelile ripsmete paigaldamine. (Kestvus 5-6 tundi).
                           2. päeval: Teooria- XL-Lashes ripsmepikenduste hooldus, praktika modellile ripsmepikenduste hoolduse tegemine. (Kestvus u 3tundi).

 

* MINI stardipaket sisaldab: 3x 0,5g ripsmeid omal valikul, liim omal valikul (Extra Strong või Very Strong liim), liimialus (Kristallklaas või paberist liimialused 10tk pakis), liimi eemaldus vedelik, 2x pintsetid punases pakendis või XL-Lashes pintsetid omal valikul, 5x geelipadjad omal valikul, silikoonist ripsmete alus, kuivatuspump, ripsmehari, desinfitseerimisvahend.

*MAXI stardipaket sisaldab: 5x 0,5g ripsmeid omal valikul, liim omal valikul (Extra Strong või Very Strong liim), liimialus(Kristallklaas või paberist liimialused 10tk pakis), liimi eemaldus vedelik, 2x pintsetid punases pakendis või XL-Lashes pintsetid omal valikul, 10x geelipadjad omal valikul, silikoonist ripsmete alus, ripsmehari, teip, käärid, ripsmete eelpuhastusvedelik omal valikul, kuivatuspump, peegel, desinfitseerimisvahend.

* Naaritsa MINI-MIX stardipaket sisaldab: mix karp naaritsaripsmeid omal valikul, liim omal valikul (Extra Strong või Very Strong liim), liimialus (Kristallklaas või paberist liimialused 10tk pakis), liimi eemaldus vedelik, 2x pintsetid punases pakendis või XL-Lashes pintsetid omal valikul, 5x geelipadjad omal valikul, ripsmehari, kuivatuspump.

* Naaritsa MINI stardipaket sisaldab: 3x naaritsaripsmeid omal valikul, liim omal valikul (Extra Strong, Very Strong liim), liimialus(Kristallklaas või paberist liimialused 10tk pakis), liimi eemaldus vedelik, 2x pintsetid punases pakendis või XL-Lashes pintsetid omal valikul, 5x geelipadjad omal valikul, kuivatuspump, ripsmehari, desinfitseerimisvahend.

* Naaritsa MAXI stardipaket sisaldab: 5x naaritsaripsmeid omal valikul, liim omal valikul (Extra Strong, Very Strong liim), liimialus(Kristallklaas või paberist liimialused 10tk pakis), liimi eemaldus vedelik, 2x pintsetid punases pakendis või XL-lashes pintsetid omal valikul, 10x geelipadjad omal valikul, ripsmehari, teip, käärid, ripsmete eelpuhastusvedelik omal valikul, kuivatuspump, peegel, desinfitseerimisvahend. 

Kui palju ühest stardipaketist jagub? See oleneb sellest, millised ripsmed valida ja kui palju ripsmeid paigaldada. Meie õpetame paigaldama u 200 karva ühele kliendile, see on 2x rohkem kui tavaliselt õpetatakse, seega on ka materjali kulu suurem. Kui palju ripsmeid ja liimi kulub, see oleneb sellest, kui palju ripsmeid igale kliendile paigaldada.

Koolitused toimuvad kas 1 või 2 päeva. Koolituse sisu: Ripsmepikenduste teooria. Teeme käed soojaks paigaldades nukule ripsmepikendused. Seejärel paigaldatakse oma modellile ripsmepikendused. Kestvus 5-6h.

Teisel päeval tehakse hooldust (2-4 nädala möödudes). Vajalik oma modell. Kestvus 3h.

  

SOOVI KORRAL LISA ÕPPEPÄEV/EKSAM 99.-€
Õppepäeval toimub isiklike materjalide ja töövahenditega. Kestab 2-3 tundi. Lisaõppepäeval võib valida kokkuleppel koolitajaga ripsmepikenduste paigalduse või hoolduse modellile. Lisaõppepäev on mõeldud neile, kes ei läbinud koolitust edukalt, et saada diplom. Koolitaja annab soovitusi, kuidas/kui palju peale baaskoolitust õpilane harjutama peab, et tulla tagasi lisa õppepäevale/eksamile diplomi saamiseks.


TÄIENDKOOLITUS 199.-€
Koolitus edasijõudnutele. Teooria- tootekoolitus, koolituja varasemate teadmiste välja selgitamine, uued suunad, koolituja varasemate vigade üles otsimine, lahendused vigade likvideerimiseks. (Kestvus u 1 tund). Praktika oma modelle peal. (Kestvus u 3 tundi). Koolitus toimub koolituja oma töövahendite ja materjalidega. Täiendkoolitus on mõeldud neile, kellel on olemas baaskoolituse diplom. Peale täiendkoolitust väljastatakse õpilasele rahvusvaheline diplom.

 

VOLÜÜMRIPSMETE KOOLITUS 199.-€

Koolitus kogenud ripsmetehnikutele, kes on läbinud klassikaliste ripsmete baaskursuse. Koolituse kestvus 1 päev. Teooria ja harjutamine 2 tundi, praktika 4 tundi. Hind sisaldab XL-Lashes liimi ja ripsmeid.

 

Koolitaja koolitus 299.-€
XL-Lashes koolitaja koolituse läbija peab olema juriidiline isik, kelle töövahenditeks on XL-Lashes tooted. Töökogemus ripsmepikenduste alal peab olema minimaalselt 1 aasta. XL-Lashes koolitajatele on individuaalselt kokku pandud stardikohver, ning XL-Lashes koolitajatele kehtib koolitaja hinnakiri. XL-lashes koolitaja pakub stardipaketiga koolitusi. Pakutava koolituse hind peab olema kooskõlas XL-Lashes ametliku müügiesindusega Eestis. XL-Lashes koolitajaks valitakse ka piirkonna põhiselt (et koolitajad töötaksid erinevates piirkondades).

Lisainfot saab e-maili teel info@xl-lashes.com

*Hinnad sisaldavad käibemaksu ja kõiki koolituskulusid. 

Lisaküsimuste korral palun ühendust võtta 56992266 (XL-Lashes müügiesindus) või maili teel info@xl-lashes.com

 

Koolitused Soomes:

 

Helsingis: www.xl-lashes.fi

 

Koolitused Rootsis:

 

Koolitused Itaalias:

 

Consulente d'immagine, Triin Roslender
P.iva 03594370987
C.F. RSLTRN81L57Z144Y
Via Del Pilandro 18, 25015, Dezenzano

Triin Roslender